دوره آموزشی کسب گواهی رویت برای طراحی حرفه ایی الکتریکال Cert Prep: Revit for Electrical Design Professional لیندا کده | elitarchgroup

در اتوکد الکتریکال نمیشه نقشه های ساختمانی رو طراحی کرد. برای این نرم افزار بیشتر آشنایی با برق صنعنتی لازم هست. بله محصولی که در این صفحه قرار گرفته است کامل ترین آموزش اتوکد الکتریکال به زبان فارسی است و شامل آموزش طراحی تابلو برق نیز می باشد. طراحی مکانیکی، الکتریکی و لوله کشی یکی از اجزای اصلی زنجیره BIM است و Revit ابزار طراحی انتخابی برای بسیاری از مهندسان MEP است. این دوره با مدرس Eric Wing بر ویژگی های MEP در نسخه 2023 Revit تمرکز دارد و برای طراحان MEP با درک ابتدایی تا متوسط از Revit طراحی شده است. شما می توانید در یک تجارت خاص شیرجه بزنید یا کل دوره را بگذرانید تا در مورد تمام جنبه های اکوسیستم وسیع Revit MEP بیاموزید.

فهرست کتاب طراحی و تحلیل تاسیسات الکتریکی:

آموزش EKTS در قسمت پایانی پروژه های این آموزش قرار داده شده است. در ادامه می توانید ضمن مشاهده و دانلود 4 نمونه فیلم آموزش اتوکد الکتریکال از این مجموعه، عناوین مباحث این مجموعه آموزشی را نیز ملاحظه فرمایید. تاسیسات الکتریکال با هدف پاسخ گویی به تمامی این نیازها و برای برتقا سطح علمی و تجربی افراد گوناگون در این صنعت بنا شده است و امیدوار است گام های بسیار ارزشمندی در این مسیر برای مهندسین در جهت رشد آنان برداشته بشود . تاسیسات الکتریکال ، با همکاری اساتید و کارشناسان ، فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرده و با قدرت در 4 مسیر تحقیقاتی در حال فعالیت می باشد .

نحوه فعال‌سازی بسته‌های آموزشی موسسه آزمون تاپ

به طوری که میتوان انواع لیست های قطعات، صورتحساب، برنامه های کابل و … را در آن ایجاد کرد. همچنین این نرم افزار دارای قابلیت ارائه خودکار گزارشات است که میتوان گزارشات ایجاد شده در آن را با سایر کاربران به اشتراک گذاشت. به طور کل با استفاده از این نرم افزار امکان تبادل امن و کارای اطلاعات و برقراری ارتباط راحتتر و سریع تر با همکاران و تعامل میان آن ها فراهم است. همانطور که اطلاع دارید در ویرایش جدید مبحث سیزدهم مقررات ملی ساختمان صراحتا اجرای همبندی اصلی در کنار سیستم اتصال زمین بصورت یک الزام مطرح شده. بنابراین مهندسین طراح برق موظفند که نقشه های همبندی اسکلت ساختمان را در کنار نقشه سایر پلان ها طراحی کرده و به مجری طرح تحویل دهند. در این آموزش سعی شده تا با استفاده از منابع قابل استناد در بحث همبندی اسکلت از جمله ویرایش جدید مبحث سیزدهم و دستورالعمل طرح و اجرای همبندی اسکلت ساختمان یک آموزش کامل و کاربردی در این زمینه ارائه شود.

به اطلاع می رسانیم که آموزش های منتشر شده توسط گروه مهندس برتر دارای ویدیوهای آپدیتی هست که هر چندماه بطور رایگان به خریداران بسته اعطا سقف کامپوزیت می گردد. البته هریک از مدرسین گروه مهندس برتر متمرکز بر روی یک حوزه آموزش که همان تخصص مدرس است می باشند. ببخشید چطوری میشه با مشاورین مهندس برترجهت مشاوره تلفنی تماس گرفت؟ من توسایت تون شماره تماسی ندیدم ممنونم میشم لطف کنید اینجا بذارید یا به ایمیلم بفرستید. جناب آقای دکتر سریری یکی از مدرسین این دوره ها هستند که البته بهتره جهت اطلاع از برنامه های تدریس ایشون با خودشون در تماس باشید. لطفا اول پیام بدید چون ایشون سرشون شلوغه ممکنه نتونن پاسخ بدن.

  • مثلا دوره هایی که جناب آقای دکتر سریری در نقاط مختلف کشور برگزار می کنند بسیار عالی برگزار می شه.
  • سلام دوست عزیز، در مورد اینکه بازار کار کدام مهارت در حال حاضر بهتر است اطلاعات کافی نداریم.
  • صفر تا صد این نرم افزار را به صورت حرفه ای به شما آموزش میدهد.
  • در حال حاضر روی تمام دوره های آموزشی در وب سایت سی درصد تخفیف اعمال شده.

دوره آموزشی کسب گواهی رویت برای طراحی حرفه ایی الکتریکال Cert Prep: Revit for Electrical Design Professional لیندا کده | elitarchgroup