خرید کتاب کمک درسی دهم انسانی آفر بوک | ketabko

ناشران زیادی در کشور مشغول تألیف و نشر کتاب کتاب کمک درسی دهم انسانی کمک درسی هستند. هر کدام از آن ها برای جذب مخاطب خود یک راه را انتخاب می کنند. عده ایی با خلاصه کردن محتوا، حجم اطلاعات بیشتری در اختیار مخاطبان قرار می دهند یا برعکس، تخصصی عمل کرده و تمام جزئیات مربوط به مبحث را مفصلا بیان می کنند. عده ایی به ظاهر کتاب برایشان توجه ویژه دارند و عده ایی دیگر متن کتاب و کیفیت محتوا برایشان درالویت است.

  • اپلیکیشن کتابخوان کتابراه برای اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است.
  • جامعه شناسی دهم هدف دار مشاوران آموزش همچون کتاب های تست دیگر پایه دهم شامل درسنامه کامل و تست های پرتعداد می شود.
  • ناشران بسیار مطرح و پرآوازه‌ای در زمینه‌ی کتاب های کمک آموزشی و کمک درسی فعال هستند و آثار برجسته و مفیدی را نیز در این حوزه به بازار نشر عرضه کرده اند.
  • و این به معنی تقویت دانش آموزان در جهات مختلف، چه حل تست و چه حل سوالات تشریحی است.

یکی از بهترین ناشران کتاب های کمک درسی انتشارات مبتکران می باشد. این ناشر هم در زمینه کتب کمک آموزشی و هم کتب تستی و کنکوری کی از بهترینها در این زمینه می باشد. اگر دانش آموز پایه دهم انسانی هستید و علاقه مندید که از همین سال، مطالعه‌ برای کنکور را شروع کنید، کتاب های تست مهروماه یکی از بهترین انتخاب‌هاست. پوشش تمام مباحث کتاب های درسی، درسنامه هایی کامل با توضیحاتی مفهومی برای هر مبحث و دارا بودن تست های تالیفی و تست های کنکور های سالیان گذشته، از خصوصیت بارز و مهم این کتاب ها می‌باشد.

خرید کتاب کمک درسی دهم انسانی آفر بوک | ketabko

دوستداران کتاب و کتابخوانی، می‌توانند آثار مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی کتابانه با تخفیف خرید کنند. کتاب های گام به گام که از قدیم تا به امروز طرفداران بسیاری در میان دانش‌‌آموزان داشته، می‌تواند به عنوان یک معلم عمل کند! یعنی به سوالات و اشکالات شما پاسخ دهد، همراه با شما فعالیت های پیشنهادی کتب درسی را حل کند، برای مسائل شما روش حل پیشنهاد کند و در صدد رفع ابهامات ذهنی‌تان برآید. کتاب های تستیک و تیزشیم نیز مناسب دانش‌آموزانی با سطح متوسط روبه بالا و سطح بالا هستند و با ارائه تست های متنوع، به عنوان یکی از برترین کتاب هی کنکور انسانی در میان دانش‌آموزان این رشته شناخته می‌شوند.

بهترین کتاب های کمک درسی زبان انگلیسی دهم انسانی

همچنین دانش آموزانی که هدف آنها قبولی در کنکور و تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها و برترین رشته‌ها است باید به آماده سازی خود از سال دهم برای شرکت در کنکور سراسری بپردازند. از مهمترین کتاب های کمک درسی این پایه تحصیلی می توان به کتاب انگلیسی اشاره کرد. این کتاب بایستی شامل گرامر به زبان ساده ، معنی لغات و آموزش مکالمه درست باشد.

کتاب کمک درسی

توجه داشته باشید که همانند کتاب درسی که سال تحصیلی بسیار هم است. برای انتخاب کتاب های کمک درسی و کنکوری نیز باید در انتخاب سال چاپ آن دقت نمایید. با قدم گذاشتن در اولین سال از دوره‌ی متوسطه‌ی دوم یا همان پایه‌ی دهم، جدی‌ترین و سرنوشت سازترین دوران تحصیلی دانش آموزان شروع می‌شود. در این مقطع همه‌ی افراد رشته‌ی تحصیلی خود را انتخاب کرده‌اند و تا حدودی مسیر زندگی تحصیلی آنها مشخص شده است.