بایگانی‌های دیوار کاذب سقف کاذب سقف کاذب pvc کناف سقف

استفاده از پنل ۱۲/۵ کناف ایران k+ ,استفاده از سازه با ضخامت ۰/۶ ،استفاده از اجناس با کیفیت و برند در کار قیمت باعث افزایش قیمت می‌شود. همچنین اجرای اصولی طبق استاندارد شرکت کناف ایران باعث افزایش قیمت می‌شود. هنگامی که سقف کاذب گچی دارید، می‌توانید سیستم روشنایی LED را برای نورپردازی بهتر به آن اضافه کنید. سقف گچی به همراه دیوارهای گچی برای پذیرایی ایده‌آل خواهد بود. این روش برای بازسازی فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند و از طریق پنل های گچی کناف، به یک سازه فلزی متصل به دیوار پیچ می شوند. کیفیت متریال کناف و بطور ویژه سازه های اون، که از جنس پروفیل‌های سبکه و صفحات اون، در استحکام سقف کناف اهمیت زیادی دارن.

در مدت زمان کوتاهی نصب می شوند، همچنین در صورت نیاز به تعمیر نیز، در زمان اندک قابل جایگزینی می باشند. برای واحد هایی که با استاندارد های لرزه نگاری ساخته شده اند گزینه مناسبی هستند. به عنوان عایق در برابر دو پارامتر صدا و حرارت نیز به کار برده می شود. هر دو شیوه اگر با ایده خوبی طراحی بشن نتیجه مثبتی خواهند داشت. میتوان گفت این سیستم دارای نقص خاصی نبوده و از هر نظر بررسی و رفع ایراد شده است . ۴- کناف به شکل عایق عمل می کند و از این حیث شاهده صرفه جویی در مصرف انرژی هستیم .

اجرای سقف کناف

البته در معماری سنتی آرک نقش باربر داشته اما آرک آشپزخانه کناف تنها نمای ظاهری و زیبایی آن را با خود همراه دارد. آرک آشپزخانه کناف با دقت و کیفیت بالاتری نسبت به آرک گچی ساده اجرا می شود. به طور کلی اجرای کناف سریعتر، دقیقتر و بی نقص‌تر خواهد بود. طراحی کناف کاری سقف آشپزخانه به صورت هلالی و منحنی در ایران و کشورهای حاشیه خلیج فارس طرفدران بسیار زیادی دارد. یکی از چالش های اساسی دکوراسیون منزل ، طراحی سقف پذیرایی است. با توجه به اینکه محدودیت های وجود تاسیسات در سالن پذیرایی وجود ندارد، کار طراح بیشتر معطوف به بحث زیبایی شناسی خواهد شد.

سقف کناف

بخش روساخت از گچ یا سازه معدنی ساخته شده است و قابلیت رنگ آمیزی دارد که پانل یا تایل از انواع آن است. کناف سقف یکی از روش های متفاوت و جذاب برای تزیین سقف است؛ تزیین سقف با استفاده از گچ از دیرباز مرسوم بوده است ولی اجرای آن نیازمند مهارت و سلیقه بسیار زیادی از سوی فرد اجرا کننده آن است. استفاده از گچبری و آینه کاری در سقف ها در معماری سنتی ایرانی به وفور دیده می شود.

تشکیل شده از نوار محافظ گوشه، ادوات و اتصالات، مقاطع فولادی سبک، پیچ های اتصال پنل به سازه و در نهایت پشم و چوب می باشد. این سقف درصد بالایی از انعطاف پذیری را به خود اختصاص داده است. از این رو این قابلیت را دارد تا در برابر عواملی همچون زلزله از خود مقاومت نسبتا بالایی را نشان دهد. البته شاید شنیدن این نکته نیز برای شما جالب باشد که می توانید این سقف ها را به هر رنگی که می خواهید در بیاورید. این سقف ها که به صورت شبکه ای اجرا می شوند یعنی قطعات فلزی زیرسازی به صورت شبکه ای به هم متصل می شوند .

یکی از کاربردهای سقف کاذب کناف در آپارتمان ها و ساختمان های مسکونی برای تزئینات دکوراتیو سقف پذیرایی است. استفاده از کناف سقف پذیرایی سبب کاهش ارتفاع سقف شده و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی میشود؛ از طرف دیگر فضایی مناسب برای نورپردازی و اجرای دکوراسیون داخلی مناسب فراهم می آورد. این روزها مهندسان معمار و متخصصان دکوراسیون داخلی مدل های بسیار زیبایی برای کناف سقف پذیرایی طراحی و اجرا می نمایند. این امر به ویژه به هنگام وقوع زلزله از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به تنوع مدل کناف کاری ، این سقف نمای زیبایی در فضای منزلتان ایجاد می نماید. کناف کاری سقف امکان پیاده سازی نورپردازی های زیبا و متنوعی را فراهم می نماید.

همچنین از این مدل سقف های کاذب به عنوان عایق در برابر دو پارامتر صدا و حرارت نیز یاد می شود. اما در مورد هزینه میتوان گفت هر دو متریال تقریبا با هم قیمت هستند و تفاوت انچنانی ندارند اما هزینه های جانبی گچ و رابتس بیشتر از کناف می باشد. با به کار بردن چراغ های تزئینی به صورت توکار یا روکار زیبایی فضای داخلی شما دوچندان می شود.

بایگانی‌های دیوار کاذب سقف کاذب سقف کاذب pvc کناف سقف

از مزایای اصلی سقف کاذب نصب سریع و آسان آن را می توان بر سقف کناف شمرد. سقف کاذب برای پوشاندن تاسیسات و عوامل زیر سقف، هدایت و جلوگیری از اتلاف رطوبت و دما، ایجاد حجم های دکوراتیو، نورپردازی و اکوستیک کردن فضا کاربرد دارد. دیدیم که اجرای سقف کاذب کناف از بقیه سقف های کاذب حساس‎تره. اما واقعیت اینه که در صورت انتخاب سقف کناف، با هزینه خیلی کمتری می‎تونین کاری در تراز کیفی سایر سقفهای کاذب داشته باشین و از مزایایی در سطح اون ها بهره مند بشین.

  • مهم ترین پارامتر برای محاسبه قیمت این نوع سقف، متحرک و یا ثابت بودن آن است.
  • استفاده از روش اجرای کناف مزایای بسیاری همراه دارد و می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای متریال های قدیمی باشد.
  • اغلب هیچ منبع نور طبیعی ندارد، بنابراین هنگام انتخاب یک سیستم نور مصنوعی نیاز به رویکرد دقیق تری دارد.
  • برای طراحی و تزیین سقف پذیرایی، یکی از مسائل مهمی که باید در نظر گرفت؛ لذت بردن از آن طی سالیان بعد است.