بازسازی آسانسور نوسازی آسانسور به روز کردن قطعات آسانسور

استفاده از سطوح پیشرفته‌ در فن‌آوری بازسازی آسانسور، ابتدا به استفاده از آسانسور آسانسور آتیس بستگی دارد. ثانیاً، انتخاب صحیح فناوری برای دستیابی به منافع مقرون به صرفه که می‌توان گفت امری حیاتی است، سرمایه‌گذاری در پیشرفته‌ترین فناوری‌های حمل و نقل، بر روی آسانسور کم مصرف معمولاً عملی نیست. این امر به دلیل این واقعیت است که دستگاه‌های جانبی آن بسیار پرهزینه بوده و برای فعال بودن به انرژی نیاز دارند، حتی اگر آسانسور فقط در حالت آماده باش باشد. هزینه بازسازی کابین آسانسور با هزینه بازسازی دیگر قطعات متفاوت است. در کابین بخش های مختلفی وجود دارد که در زمان بازسازی مورد بررسی قرار می گیرند.

  • این امر باعث کوچک شدن ابعاد و سنگین شدن کابین می‌شود این عمل بعدها باعث ایجاد ضعف در عملکرد آسانسور می‌شود.
  • لازم به ذکر است میزان هزینه پرداختی بابت آینه کاری نیز پس از محاسبه مساحت و میزان آینه به کار رفته مشخص خواهد شد.
  • تقرباً حدود ۱۵٪ از بودجه بازسازی آسانسور، مربوط به ارتقا کابین آسانسور است.
  • به صورت معمول، اولین قدم در روند به‌روزرسانی، استخدام یک مشاور با تجربه در زمینه صنعت آسانسور برای ارزیابی وضعیت آن و نوشتن برنامه‌ها و مشخصات و تحلیل پیشنهادات و مدیریت پروژه است.

بازسازی آسانسور نوسازی آسانسور به روز کردن قطعات آسانسور

هزینه بازسازی کابین آسانسور متناسب با مدل جدید و تزئینات انتخاب شده اسانسور مشخص می شود. در بازسازی آسانسورهای قدیمی ضمن نوسازی و تعویض آسانسور ، با انتخاب درست قطعات و تجهیزات مطابق با استاندارد های تعیین ‌شده و بررسی عملکرد هریک از قطعات و تنظیم پارامتر های کنترلی می توان آرامش، آسایش و زیبایی را برای استفاده کنندگان از اسانسور فراهم نمود. ما تا اینجای کار در ارتباط با قطعات مختلف و متریال هایمختلفی که در پروسه نوسازی کابین آسانسور استفاده می شود پرداختهایم که طبعا هر کدام از این موارد قیمت بازسازی آسانسور را تغییرمی دهند. استفاده از مواد و متریال مرغوب و جدید در بازسازی آسانسور، طبعا هزینهبازسازی کابین آسانسور را افزایش می دهد و در مقابل کیفیت کابین هم بالا میرود.

قیمت خدمات مشابه در بازار سنجاق

تقرباً حدود ۱۵٪ از بودجه بازسازی آسانسور، مربوط به ارتقا کابین آسانسور است. این موضوع در درجه اول به این دلیل است که موادی که در ساخت کابین آسانسور استفاده می‌شوند نه تنها باید دوام داشته باشند، بلکه باید جذاب نیز باشند. انواع آینه کاری قدیمی کابین آسانسور با آینه های مات و براق متناسب با دکوراسیون کابین و سلیقه مشتری قدی و دستگیره دار و یا مدل های ساده و بدون دستگیره استیل انجام می شود. در برخی از مواقع پوشش داخلی کابین با استفاده از آینه کاری انجام می‌شود.

انواع سنگ های مختلف با طرح گرانیتی و معرق در بازسازی کف آسانسور کاربرد دارد. انتخاب نوع سنگ تأثیر مستقیمی بر روی هزینه بازسازی کابین آسانسور دارد. اگر قصد بازسازی ارزان کابین آسانسور را دارید، می توانید از نمونه سنگ های ارزان تر استفاده کنید.

نصب آسانسور توسط ربات‌ها، ابتکار جدید شیندلر

گاهی علاوه بر فرسودگی آسانسور، نصب و راه اندازی آسانسور بصورت غیر حرفه ای، ضررهایی غیر قابل جبران بوجود می‌آورد. در تعویض دیوار کابین آسانسور ازآینه های مات و براق به صورت قدی یا دستگیره دار استیل یا ساده استفاده می شود.آینه کاری در آسانسور موجب عمق بخشیدن به فضای داخلی آسانسور می شود. یکی از خدمات شرکت آسانسور هخامنش در سال 1400 امکان پرداخت بخشی از هزینه‌های بازسازی آسانسور به صورت قسطی است.

گروه ((بازسازی)) شرکت آسانسور فرازجم کناره که از مهندسان و تکنسین های با تجربه ، خلاق و خوش فکر تشکیل شده ، در صورت نیاز در برج ها و بناهای بلند مرتبه قدیمی حاضر می شوند و آسانسورهای ۲۰-۳۰-۴۰ ساله را بازسازی می کنند. کابین آسانسور تنها بخشی است که ساکنین و افراد آن را مشاهده می‌کنند و چیزی بدتر از این نیست که ساکنان، در یک ساختمان بازسازی و نوسازی شده، از یک آسانسور قدیمی استفاده کنند. شما می‌خواهید که آسانسور تا جایی که ممکن است ایمن، کارآمد و جذاب باشد. یشتر آسانسورها برای ارائه خدمات در حدود 30 تا 40 سال ساخته شده اند (گرچه برخی از آسانسورها 50 سال یا بیشتر هم استفاده می شوند) ، تا زمانی که فواصل سرویس مشخص و تعمیر / بازرسی دوره ای توسط سازنده معتبر دنبال شود. نگرانی کمتری برای آسانسور وجود دارد ولی این به معنی نادیده گرفتن بازسازی آسانسور نیست.