ابزار برقی رونیکس دریل، پیچ گوشتی، بتن کن و .. | takdoo-تکدو

ابزار برقی رونیکس دریل، پیچ گوشتی، بتن کن و .. | takdoo-تکدو

برای عضویت در خبرنامه و اطلاع از جدیدترین مقالات مجله رونیکس ایمیل خود را وارد کنید. تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به آسو ابزار ASU ABZAR می‌باشد. برای مشاهده و ویرایش علاقه مندی‌های خود، باید به حساب کاربری وارد شوید. نهایتا بدون نیاز به خرید باتری اضافی که در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه‌ها می شود.

  • سیم همیشه عضوی دست و پا گیر در فعالیت‌های فنی است و با وجود ابزارهای شارژی می‌توان از این همه دست و پا گیر بودن و در هم ریختگی نجات پیدا کرد.
  • مزیت کار با باتری این است که افراد دیگر درگیر سیم‌ها و چندراهی‌ها نمی‌شوند و آزادی عمل بیشتری دارند.
  • قیمت, خرید و مشخصات چکش تخریب بلیزارد blizzard پلاس مذل Z1G-BL-125K به همراه بررسی تخصصی محصول .
  • همچنین متاسفانه طول کابل ابزار برقی معمولا کوتاه است و باید از چندراهی استفاده کرد.

دستگاه های سنباده زنی توان های متفاوتی دارند که در سرعت لرزش آن ها تاثیر گذار است. گشتاور یا torque دریل شارژی به زبان خودمانی قدرت چرخاندن محور یا شفت دستگاه است. این یک تعریف علمی از نظر یک مهندس مکانیک نیست و شاید بیشتر یک تعبیر یا تجسم برای لمس بیشتر کلمه باشد. در ولتاژ یکسان باتری، دستگاه‌های بهتر گشتاور بیشتری تولید می‌کنند که بیشتر با واحد نیوتون بر متر بیان می‌شود.

دریل شارژی 18 ولت مدون مدل MDON 18TS ا Edon 18V rechargeable screwdriver drill

ابزارهایی که به خوبی با برق و باتری کار کرده و می‌توانند بسیاری از فرآیندهای دشوار و زمان‌بر را در کم‌ترین زمان ممکن به بهترین ثمر و نتیجه برسانند. قیمت, خرید و چکش تخریب 16 کیلویی باس مدل 65A به همراه بررسی تخصصی محصول . قیمت, خرید و مشخصات سشوار صنعتی دیمردار باس مدل HD2140 به همراه بررسی تخصصی محصول . قیمت, خرید و مشخصات کارواش بنزینی 200 بار صنعتی آپولو APOLLO مدل GR762 به همراه بررسی تخصصی محصول . قیمت, خرید و مشخصات چکش تخریب بلیزارد blizzard پلاس مذل Z1G-BL-125K به همراه بررسی تخصصی محصول .

فرز فول سایز آهنگری دیوالت مدل DWE497 2600 وات

اما در هر صورت برخی از کاربران بر این باور هستند در هر صورت قدرتی که ابزارهای برقی دارند ابزارهای شارژی نخواهند داشت و در هر صورت قدرت برق از قدرت باتری بیشتر است. مگر آنکه روزی برسد که باتری‌ها طوری طراحی شوند که کم از قدرت برق نداشته باشند. در این زمان است که قاعدتا بسیاری به سمت ابزارهای شارژی تمایل پیدا خواهند کرد. برای آنکه بدانید در زمان انتخاب ابزار شارژی یا برقی اولویت با کدام یک است ابتدا باید به نیاز و کارکردی که به این ابزار دارید توجه داشته باشید. برای همین هم هرگز نمی‌توان یک نسخه کلی پیچید که ابزار برقی بهتر است یا ابزار شارژی.

اره فارسی بر کشویی دو طرفه ۲۵ سانتی متری رونیکس مدل ۵۰۰۱

برای دست یافتن به این نتیجه در ابتدا باید بهترین ابزار برقی را جستجو کرد و به برند تولید کننده و کیفیت محصولات آنها توجه داشته باشید. اگر فعالیت فنی در نظر گرفته شده فعالیتی است که دسترسی به برق وجود دارد و می‌توان سیم ابزار را مستقیم به برق متصل کرد به دلیل قدرت بیشتر و مدت زمان طولانی‌تر استفاده از ابزار برقی توصیه می‌شود از این ابزار استفاده شود. چون در هر صورت ابزارهای شارژی به دلیل باتری‌هایی که در آنها استفاده می‌شود در برابر اتصال مستقیم به برق قدرت کم‌تری دارند.