آموزش جامع صرافی کوینکس (Coinex) -ایران ارز دیجیتال

چگونه می توان از کوینکس پول نقد دریافت کرد؟ چگونه می توان مبادلات را از حوادث مکرر امنیتی دور نگه داشت و از آنها محافظت کرد؟ اگر تازه کار هستید همان 3X را انتخاب کنید. آنچه معمولاً بین دیدگاه ها مشترک است این است که همه آنها دفتر ثبت سفارش (order book) یا حداقل بخشی از آن، نمودار قیمت رمزنگاری انتخاب شده و تاریخ سفارش را نشان میدهند. را در گوشه ی سمت راست انتخاب کرده و گزینه ی اسکن بارکد را انتخاب نمایید. سپرده گذاری در این پلتفرم هیچ هزینه جانبی ندارد. هزینه ها با توجه افزایش یا کاهش نقدینگی توسط کاربر تعیین می شود. این پلتفرم همچنین پس از طی کردن چندین سطح عضویت و با توجه به مجموع حجم معاملاتی کاربران، تخفیف هایی را برایشان در نظر میگیرد. استیک کردن در صرافی coinex مستلزم نگهداری مقداری از سرمایه رمزنگاری کاربر، در جایی به نام «استیک ماینینگ کوینکس» است.

چرا در صرافی کوینکس معرفی کامل صرافی کوینکس coinex وریفای کنم؟ تیم پشتیبانی کننده تمامی درخواست ها را به صورت دقیق ثبت می کنند، چرا که در گذشته برخی از مشتریان در خصوص استفاده از خدمات این بخش دچار مشکلاتی شده بودند. طبق آمار گوگل بیشتر بازدید کنندگان و مشتریان این صرافی از ایران می باشند. جهت امنیت بیشتر در صرافی کوینکس CoinEx بعد از ثبت نام و در حین مراحل از شما خواسته می شود یا شماره موبایل خود را تایید کنید و یا از اپلیکیشن Google Athenticator استفاده کنید. به عنوان مثال در این دوره جدید اگر در سرویس بخش بیت کوین و پرداخت سود با بیت کوین در دوره ۱۹ روزه با قیمت ۶۰،۰۰۰ دلار شرکت کنید، دارایی شما به مدت ۱۹ روز در این سرویس قفل خواهد بود و پس از آن اگر قیمت بیت کوین در پایان دوره از ۶۰،۰۰۰ دلار بیشتر باشد سود شما با توجه به درصد سود سالانه مشخص شده آن به صورت BTC به حساب شما واریز میشود.

و آدرس ولت را کپی کنید .

Via Wallet از بیش از سی رمز ارز و بیش از یک میلیون توکن بر اساس بلاک چین های ETH و BTC پشتیبانی می کند. در روزهایی که سلطان صرافیهای ارزهای دیجیتال در جهان، یعنی بایننس، تیر خلاص را بر پیکر بیجان مردم ایران زد و اعلام کرد که احراز هویت یک امر واجب در صرافیاش برای ادامه فعالیت است و حتی محدودیت واریز و برداشت را به عدد بسیار خندهداری تغییر داد، مردم شروع به کنکاش در فضای مجازی کردند تا به دنبال جایگزینهایی برای ادامه فعالیت در بازار بگردند. کاربران نمی توانند وجوه خود را به صورت نقدی و به شکل ارزهای مرجع از این صرافی برداشت کنند. صرافی ارزهای دیجیتالی که ایران را تحریم نکرده است. در چنین شرایطی، صرافی پوزیشن شما را به طور خودکار می بندد و کل سرمایه ی شما که در این معامله وارد کرده اید، از دست می رود. به زودی بهترین صرافیهایی که میتوان در ایران همچنان به معامله فیوچرز در آنها پرداخت، معرفی خواهیم کرد اما فعلاً به دلیل تقاضای بالا برای این صرافی، به کل جوانب آن میپردازیم.

اگر تازه کار هستید همان 3X را انتخاب کنید.

در ادامه باید به قسمت inbox ایمیل خود بروید و ایمیل دریافت شده را باز کنید و سپس کد دریافت شده را در قسمت مشخص شده وب سایت کوینکس وارد کنید. این شرکت خدمات پشتیبانی از مشتری را به صورت 24 ساعته و از طریق ایمیل و سایر فضاهای دیجیتال، ارائه می کند. بررسی داده های ثبت شده نشان می دهد که به طور کلی، فعالان حوزه بازاریابی دیجیتال، تجربه بهتری را از استفاده از خدمات پشتیبانی مشتری داشته اند. و آدرس ولت را کپی کنید . 7. رمز عبور خود را تنظیم کنید، روی گزینه تایید (“Confirm”) کلیک کنید. شما در صرافی کوینکس بدون احراز هویت تا ۱۰ هزار دلار میتوانید به صورت روزانه واریز و برداشت داشته باشید و حتی اگر مبالغ بیشتری را برای واریز و برداشت مد نظر داشته باشید، به سادگی میتوانید احراز هویت با مدارک ایرانی انجام دهید. حجم بالای معاملات روزانه به صرافی کمک می کند تا کمترین نرخ رقابتی را از کاربران خود دریافت کند.

معاملات فیوچرز در صرافی Coinex چگونه است؟ اما بهتر است کاربران ایرانی با آی پی غیر ایرانی وارد این صرافی شوند. اگر حد کمینه سپرده گذاری یا برداشت در یک معامله رعایت نشود اما پول جابجا شود، هزینه صرف شده به کاربران بازگردانده نمی شود. 🔵 با بررسی اولیه متوجه شدیم CoinEx از گواهینامه امنیتی معتبر GoDaddy استفاده می کند و درست است داشتن SSL نشان دهنده اعتبار و یا عدم اعتبار نیست اما می تواند به عنوان فاکتوری برای تشخیص اسکم بودن استفاده شود. تایید تراکنش برداشتایمیل ثبت شده شده در هنگام ثبت نام در این صرافی یک پیام با عنوان تأیید برداشت کوینکس “CoinEx Withdrawal confirm” دریافت می کند. دقت کنید به دلیل تقاضای بالای این موضوع ما برآن شدیم تا سری مقالات و آموزشهای صرافیهای جایگزین را شروع کنیم و اینکه با صرافی کوینکس شروع کردیم اصلا دلیلی بر تأیید بهترین جایگزین بودن این صرافی نیست.