آموزش تزریق ژل لب و خط خنده + فیلم آموزشی گروه بازرگانی نیک

آموزش تزریق ژل لب و خط خنده + فیلم آموزشی گروه بازرگانی نیک

شاید دلیل این سبک‌های جدید، مد شدن لب‌ها یا گونه‌ی برجسته سرفصل های اموزش تزریق ژل باشد. در حال حاضر استفاده از روش‌های مختلفی برای حجم دهی به لب‌ها و برجسته سازی آنها در بین بانوان به ویژه جوانان رواج یافته است. همان‌طور که از نام این مدل مشخص است؛ لب‌های شما پس از تزریق، حالتی شبیه به لب‌های عروسک باربی پیدا می‌کنند.

افرادی که لب‌ پایینی آن ها حالت قلوه‌ای شکل و حجیم دارد؛ بهتر است که از مدل‌های دیگر تزریق ژل استفاده کنند. علاوه بر این توصیه می‌شود که کسانی که فاصله لب بالایی و بینی آن‌ها نسبتا کم است از این مدل برای تزریق استفاده نکنند. زیرا افزایش ارتفاع لب در مدل عروسکی می‌تواند چهره آن‌ها را از حالت طبیعی خارج کند. از سوی دیگر باید بدانید که در مدل عروسکی، لب‌های شما قدری از حالت طبیعی خود فاصله می‌گیرند. در نتیجه اگر به دنبال تزریق ژل لب طبیعی هستید؛ پیشنهاد ما به شما، استفاده از سایر مدل‌ها است. نکته مهم اینجا است که انتخاب بهترین مدل تزریق ژل لب برای شما، یک کار کاملا تخصصی است.

روش چندان جدیدی نیست و برای سال‌هاست که در لیست عمل‌های زیبایی قرار دارد. با چرخاندن محکم در جهت عقربه های ساعت ، سوزن را محکم کنید تا زمانی که در جای مناسب محکم شود. حضور قطعی و ثبت نام نهایی در کارگاه با تکمیل کردن کامل پروفایل و پرداخت هزینه کارگاه ، اتمام و ثبت خواهد شد. خیر، این ژل به دلیل سازگاری با بدن انسان به صورت طبیعی جذب می شود. در مرحله چهارم، نحوه مشخص کردن مقدار ژل در هر تزریق را یاد می گیرید.

  • در حالی که تمرکز اصلی اجرای فیلر بیشتر بر روی لب بالایی است، اما گاهی برای دستیابی به تقارن بیشتر و ظاهر طبیعی ناحیه دهان، تزریق فیلر برای لب پایینی نیز انجام می شود.
  • این مورد به نوع ماده‌ی فیلر تزریق شده بستگی دارد؛ اما به‌طور میانگین تزریق ژل مدل روسی بین 6 تا 12 ماه ماندگار است.
  • جهت انجام کار عملی روی کیس واقعی بر عهده شرکت کننده میباشد و جداگانه بر اساس نوع مواد و برند محاسبه خواهد شد که هم خود شرکت کننده میتواند خریداری کرده یا قبل از حضور در کلاس به کارشناسان آموزش اعلام نموه تا خریداری شود.
  • افراد می توانند با انجام تزریق ژل لب به سبک روسی زیبایی فرم لب های خود را افزایش دهند.
  • با سلام و عرض ادب خدمت شما آقای دکتر.هزینه و قیمت دوره آموزش تزریق بوتاکس و ژل لب مخصوص پزشکان در همدم اکادمی با تخفیف ویژه ۲۰ میلیون تومان می باشد.موفق باشید.

این دوره ویژه پزشکان عمومی و دندان پزشکان می باشد و جهت شرکت در این دوره داشتن حداقل مدرک دکتری حرفه ای الزامی می باشد. بسته به نوع و برند ژل و همچنین عملکرد متخصص در حین تزریق، معمولا نتایج بین ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری دارند. از انتخاب کارگاه آموزشی مورد نظر طبق “تقویم آموزشی برگزاری کارگاهها” و توضیحات آن اطمینان حاصل نمایید و بعد از انجام “پرداخت آنلاین و ثبت نام نهایی در کارگاه” ، ثبت نام قطعی شما انجام خواهد پذیرفت. در این مرحله، نحوه تزریق ژل و نحوه تنظیم فشار دست در حین کار را آموزش می بینید.

در این روش، از نقاط ورود کمتری برای تزریق ماده حجم دهنده استفاده می‌شود و تنها یک تزریق در مرز لب صورت می‌گیرد، بنابرین در این حالت درد به حداقل می‌رسد. زیبایی برای تمام افراد مخصوصا بانوان بسیار جذاب است و داشتن صورت زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس افراد می‌شود. یکی از مواردی که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است، استفاده از ژل لب برای زیباتر شدن لب‌هاست. در ادامه قصد داریم به معرفی و بررسی یکی از روش‌های جذاب و پرطرفدار این کار یعنی تزریق ژل لب مدل روسی بپردازیم.

انواع تزریق ژل لب

افراد می توانند با انجام تزریق ژل لب به سبک روسی زیبایی فرم لب های خود را افزایش دهند. تزریق ژل لب به سبک روسی می‌تواند مناسب افرادی باشد که لب های آنها فرم خشک و معمولی دارد، و این موضوع موجب کاهش اعتماد به نفس آنها شده است. این روش ممکن است نسبت به روش‌های معمول دیگر، به زمان استراحت بعد از تزریق فیلر لب بیشتری نیاز داشته باشد، زیرا ورم جدی تری بعد از این عمل (و در بعضی موارد کبودی) ایجاد می‌شود.

تفاوت دستگاه کویتیشن و کرایو در لاغری شکم و پهلو و حذف چربی بدن

در واقع کاری که متخصصان زیبایی برای تزریق ژل لب مدل روسی انجام می‌دهند تزریق مقادیر کمی از فیلر اسید هیالورونیک در امتداد خط لب برای برجسته کردن و لیفت حدود ناحیه لب انجام می شود. همانطور که می‌دانید، در تزریق ژل لب روسی، میزان حجم فیلر تزریقی به لب بیشتر از مدل های دیگر مانند فرم نچرال است. به همین دلیل طبیعتا ماندگاری ژل لب عروسکی بیشتر از ژل لب طبیعی می‌باشد. به عنوان مثال حدودی، مدت زمان بین 6 ماه الی 15 ماه بسته به برند و کیفیت ژل و همچنین شرایط بافت لب، ماندگاری خوهد داشت. تزریق ژل لب روسی، لب‌ها را به شکل یک قلب با لبه‌های ظریف و البته حجم طیعی فرم می‌دهد.

برای اطلاع از هزینه دوره تزریق ژل و فیلر با شماره‌های موجود در پایین صفحه تماس بگیرید. دوره کامل آموزش صفر تا صد تزریق فیلر و ژل را در شانار اسکین ببینید و پس از یادگیری از ما مدرک معتبر داخلی و بین المللی دریافت کنید. ظریف بودن سوزن تزریق و محل تزریق به نوعی انتخاب می‌شود که کمترین درد در حین تزریق ایجاد شود. بنابراین بی‌حسی موضعی برای این چنین تزریق‌هایی کافیست و نیازی به بیهوشی نخواهد بود.

در پایان دوره تزریق ژل با هیالورون پن، هنرجویان مدرک فنی حرفه ای آشنایی با تجهیزات پزشکی که پیش نیاز این دوره می باشد را دریافت می کنند. تکنیک تزریق ژل لب مدل روسی، تزریق کردن ژل لب به سبک روسی یکی از سبک های بسیار پرطرفدار می باشد، چرا که این سبک باعث برجسته سازی لب های شما می شود و زیبای خاصی را بر روی فرم لب به وجود می آورد. تمرکز تزریق ژل لب روسی، تزریق فیلر به ناحیه ی V شکل دهان (که معروف به کمان Cupid) است. هدف از این نوع درمان افزایش نقطه اوج لب ها برای بهبود ظرافت و زیبایی آنهاست. تکنیک تزریق لب روسی بیشتر از اندازه لب ها بر روی کشیدگی و تیزی حاشیه ی لب ها توجه دارد. برخلاف روش‌های معمول تزریق ژل لب، در این روش ماده‌ی فیلر از ناحیه پایه‌ی لب‌ها به صورت عمودی تزریق می‌شود.